religiareligia
kwiaty kwiaty
pejzaze pejzaże
reprodukcje reprodukcje
martwa_natura martwa natura
konie konie
znaki_zodiaku znaki zodiaku

o mnie...

haft krzyżykowy - Alfreda Stanek[PL] 

  Zodiakalna Waga. Kobieta dojrzała, po przejściach: najpierw na świadczenie  przedemerytalne, potem, we właściwym czasie, na emeryturę. Chwilowo mąż i czworo  dzieci: trzech synów i dwie synowe.

  Kiedyś marzyłam, że będąc na emeryturze przeczytam wszystko co wpadnie mi w ręce,  ale ponieważ zwykle czyta się oczami, ręce coraz bardziej tęskniły za zajęciem.  Tymczasem przypadkowo u jednej z koleżanek ujrzałam ściany w "obrazach malowanych  igłą i nitką". Dokładnie obejrzałam, porozmawiałam i na próbę zrobiłam "Róże w wazonie". I te róże wystarczyły by się uzależnić. Kiedy przypadkowo nie haftuję, to jednak czytam. Ale "fizycznie " relaksuję się na działce.
 I w ten oto sposób jako zodiakalna Waga jestem zrównoważona.

Zapraszam od odwiedzenia galerii tych samych prac, ale w nieco odmiennej oprawie: 
the gallery of embroideries

i mojego blog'a: Wieczorne Zapiski - blog

--------::--------

  [DE] 

  Die Sternbild = Wage ist schon Reutnerin. In der Vergaugenheit dachte ich immer, wenn ich  Reutnerin werde, lese ich alles, was bis jetzt  versaeumt wurde. Zufaellig  sah ich so ein Bild  Gemalt mit Nadel und Pfaden und in Kuerze erkamte ich, dass dies eine geeignete

  Beschaeftigung fuer mich waere und mich  jetzt  sehr  interesiert. Und  Buecher lese ich  weiter, aber nur in Freien Stunden.

fresta [ at ] wp.pl :: Alfreda Stanek

copyright © 1999-2012 by Alfreda Stanek
ALL RIGHTS RESERVED

made by Bartłomiej Stanek
 salon kosmetyczny Opole