Haft: krok po kroku...       Galeria     Forum     Księga Gości       O mnie          e-mail       str. główna

Zodiakalna Waga. Kobieta dojrzała, po przejściach: najpierw na świadczenie przedemerytalne, potem, we właściwym czasie, na emeryturę. Chwilowo mąż i czworo dzieci: trzech synów i jedna synowa.

  Kiedyś marzyłam, że będąc na emeryturze przeczytam wszystko co wpadnie mi w ręce, ale ponieważ zwykle czyta się oczami, ręce coraz bardziej tęskniły za zajęciem. Tymczasem przypadkowo u jednej z koleżanek ujrzałam ściany w "obrazach malowanych igłą i nitką". Dokładnie obejrzałam, porozmawiałam i na próbę zrobiłam "Róże w wazonie". I te róże wystarczyły by się uzależnić. Kiedy przypadkowo nie haftuję, to jednak czytam. Ale "fizycznie " relaksuję się na działce.

  I w ten oto sposób jako zodiakalna Waga jestem zrównoważona.

 

 

Die Sternbild =Wage ist schon Reutnerin. In der Vergaugenheit dachte ich immer, wenn ich  Reutnerin werde, lese ich alles, was bis jetzt  versaeumt wurde. Zufaellig  sah ich so ein Bild  Gemalt mit Nadel und Pfaden und in Kuerze erkamte ich, dass dies eine geeignete

 Beschaeftigung fuer mich waere und mich  jetzt  sehr  interesiert. Und  Buecher lese ich  weiter, aber nur in Freien Stunden.

 

 

 

 

 

 

Księga Gości - archiwalna

 

 

[ i ]-oficjalna strona :: [ i ]-nieoficjalna strona :: katalog oQQ :: katalog www

katalog stron ::  forum [ i ] :: galeria foto oQQ ::

salon kosmetyczny Opole :: sklep kosmetyczny

katalog eAsy :: free directory :: Lady Esther

massmedia - interakcje

by kAEs :: YAWTCH.COM :: oQQ.pl

 

katalog stron www oQQ.pl